Kanalai: 9.2
Stiprintuvo klasė: AB klasė
Kanalo galia: Varomas 2 kanalais:
100 W esant 8 omams / nuo 20 Hz iki 20 kHz / 0,08 % THD
Dažnio atsakas: nuo 5 Hz iki 100 kHz
DTS suderinamumas: DTS Neural:X, DTS:X, IMAX patobulintas
„Dolby“ suderinamumas: Dolby Atmos, Dolby Surround
Maišymo technologija: Dolby Surround, DTS Neural: X
HDR palaikymas: Taip, HDR10+/Dolby Vision
Perėjimo palaikymas: 8 tūkst
Galiniai A/V įėjimai: 6 x HDMI 2.1, 1 x op..
1,095.00€ 1,299.00€
Be PVM:1,095.00€
SpecifikacijosStiprintuvas Kanalai 9.2Kanalo galia : 1 kanalu: 250 W, 6 omų / 1 kHz / 10 % THD (RMS)2 kanalų : 120 W, 8 omų / 20 Hz–20 kHz / 0,08 % THD (RMS)Dinaminė galia vienam kanalui :250 W prie 3 omų (priekyje)220 W prie 4 omų (priekyje)130 W, kai 8 omai (priekyje)Dažnio diapazonas : Nuo 5 Hz iki 100 kHz +1/-3 dB THD+N : 0,08 % (nuo 20 Hz iki 20 kHz, pusė galios)Garsiakalbio varža : nuo 4 iki 16 omųTono valdymas :Žemieji dažniai (20 Hz): ±10,0 dBAukšti (20 kHz): ±10,0 dBGarso apdorojimas ..
1,395.00€ 1,599.00€
Be PVM:1,395.00€
Specifikacijosnamų kino stiprintuvas 11.2 kanalų su tinklo grotuvuInterneto paslaugos : Spotify, Tidal, Deezer, Airplay 2, Chromecast built-in, TuneIn, Bluetooth sąsajos4K ir 8K palaikymas (4K/120Hz, 8K/60Hz, HDMI2.1 VRR, QFT, ALLM, HDCP2.3, HDR10+)Roon Ready sertifikatasDirac Live kambario akustikos suderinimo sistemaNepriklausomos antra ir trečia zonos kolonėlių prijungimui kitose patalposeTHX® sertifikatasDolby Vision, Dolby Surround, DTS:X, Neural:X, IMAX, Auro 3D palaikymasValdymas balsu n..
2,400.00€ 3,299.00€
Be PVM:2,400.00€
Kanalai 7.2
Nominali išėjimo galia (1kHz, 1ch ) 115 W (6 omai, 0,9% THD)
Nominali išėjimo galia (20Hz-20kHz, 2ch ) 80 W (6 omai, 0,06% THD)
Maksimali efektyvi išėjimo galia (1kHz, 1ch) (JEITA) 145 W (6 omai, 10% THD)
Didelio greičio stiprintuvas Taip
KINO DSP Taip
DSP programos 17
Dialogo lygio reguliavimas Taip
Virtualus buvimo garsiakalbis Taip
Virtualus erdvinis galinis garsiakalbis Taip
Dialogo pakėlimas Taip
SILENT CINEMA /..
949.00€ 1,097.00€
Be PVM:949.00€
Kanalai 7.2Nominali išėjimo galia (1kHz, 1ch ) 135 W (6 omai, 0,9% THD)Nominali išėjimo galia (20Hz-20kHz, 2ch ) 110 W (6 omai, 0,06% THD)Maksimali efektyvi išėjimo galia (1kHz, 1ch) (JEITA) 165 W (6 omai, 10% THD)Didelio greičio stiprintuvas TaipKINO DSP TaipDSP programos 17Dialogo lygio reguliavimas TaipVirtualus buvimo garsiakalbis TaipVirtualus erdvinis galinis garsiakalbis TaipDialogo pakėlimas TaipSILENT CINEMA / Virtual CINEMA Taip„Dolby Atmos“ Taip„Dolby Atmos“ aukščio virtualizatorius ..
1,560.00€ 1,999.00€
Be PVM:1,560.00€
Kanalų kiekis 9.2Nominali išėjimo galia (20Hz-20kHz, 2ch varomas) 185 W (8 omai, 0,9% THD)Maksimali efektyvi išėjimo galia (1kHz, 1ch varoma) 150 W (8 omai, 0,06% THD)DSP AI TaipKINO DSP Taip (HD3)DSP programos 24Dialogo lygio reguliavimas TaipVirtualus buvimo garsiakalbis TaipVirtualus erdvinis galinis garsiakalbis TaipDialogo pakėlimas TaipSILENT CINEMA / Virtual CINEMA DSP Taip„Dolby Atmos“ Taip„Dolby Atmos“ aukščio virtualizatorius Taip„Dolby TrueHD“ Taip„Dolby Digital Plus“ Taip„Dolby Surr..
2,490.00€ 2,887.00€
Be PVM:2,490.00€
Kanalas 11.2Nominali išėjimo galia (1kHz, 1ch varoma) 185 W (8 omai, 0,9% THD)Nominali išėjimo galia (20Hz-20kHz, 2ch varomas) 150 W (8 omai, 0,06% THD)Maksimali efektyvi išėjimo galia (1kHz, 1ch varoma) 220 W (8 omai, 10% THD)DSP AI TaipKINO DSP Taip (HD3)DSP programos 24Dialogo lygio reguliavimas TaipVirtualus buvimo garsiakalbis TaipVirtualus erdvinis galinis garsiakalbis TaipDialogo pakėlimas TaipSILENT CINEMA / Virtual CINEMA DSP Taip„Dolby Atmos“ Taip„Dolby Atmos“ aukščio virtualizatorius..
3,477.00€ 3,997.00€
Be PVM:3,477.00€
Yamaha RX-V4A namų kino stiprintuvas 8k, 4K/120hz, Wi-Fi, Bluetooth®, AirPlay 2, Spotify Connect and MusicCast multi-room audio
V4A - 5.1 kanalų AV imtuvas su CINEMA DSP 3D, HDMI ™ 4-in / 1-out, belaidžiu erdviniu garsu.
5.1 kanalų galingas erdvinis garsas
„Wi-Fi“, „Bluetooth®“, „AirPlay 2“, „Spotify Connect“ ir „MusicCast“ kelių kambarių garsas
HDMI ™ 4 įvestys / 1 išvestis, 8K / 60Hz, 4K / 120Hz, HDR10 +
Speciali žaidimų funkcija (ALLM, VRR, QMS, QFT) per FW atnaujinimą
Valdymas ..
490.00€ 599.00€
Be PVM:490.00€
Šis 7,2 kanalų 100 vatų AV imtuvas drąsiai tyrinėja pažangaus namų kino teatro pramogas, naudodamas naujausius vaizdo ir garso įrašus, įskaitant „Dolby Atmos Height“ virtualizavimą, DTS: X, belaidį srautą ir dar daugiau.
7,2 kanalų 100 vatų erdvinis garsas su 2 zona
8K / 60Hz ir 4K / 120Hz HDMI (su būsimu programinės aparatinės įrangos atnaujinimu) su HDCP 2.3 ir eARC (7 į / 1 išvestis)
Palaiko patobulintą laikmeną ir žaidimus - ALLM, VRR, QFT, QMS (su būsimu programinė..
720.00€ 799.00€
Be PVM:720.00€